slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 400 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 095 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli są 232 metry kwadratowe luksusowej powierzchni, cztery pokoje na jednej, komfortowej kondygnacji. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1987 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 950 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności usługowo-biurowej w przyziemiu. Dodatkowo na działce mieści się budynek z pokojem, aneksem kuchennym, łazienką i wc. Osoby zmotoryzowane docenią obszerny garaż i wiatę, pod którą można parkować kolejny samochód.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również przepięknym ogrodem zimowym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto znakomitą lokalizacją w bezpiecznej i urokliwej okolicy, tuż obok pięknego kompleksu leśnego gwarantującego świeże powietrze i ciszę. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
POZIOM MINUS JEDEN: garaż + powierzchnia do zaaranżowania pod pokoje mieszkalne bądź pomieszczenie gospodarcze
POZIOM ZERO: kuchnia + pokoje + wc + łazienka + taras + salon
POZIOM JEDEN: salon telewizyjny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki komfort dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-365)

Kontakt:
e-mail: a.rybski@wgn.pl