slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 532 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 9 653 500 zł (18 146 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 326 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom życie na europejskim poziomie, co zawdzięcza wielu udogodnieniom, jak np. klimatyzacja czy ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastycznymi widokami z okien na morze, Gibraltar i Afrykę. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: pokój dzienny + dwustanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze + ganek + 2 sypialnie + kąt wypoczynkowy + taras + basen + przedpokój + jadalnia + pokój + gabinet + pokoje magazynowe + łazienka + kuchnia + weranda
WYŻSZY POZIOM: garderoba + 4 łazienki + balkon + 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (słoneczne panele do ogrzewania wody). Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowany system alarmowy. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia etc.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9743)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl