slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 133,2 m2, a także ciekawą ceną 1,09 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2004 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 984 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 183 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją malowniczą lokalizacją w pobliżu przepięknego jeziora oraz plaży, na peryferiach miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim fantastycznie zaprojektowanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem:
NIŻSZA KONDYGNACJA: taras + kuchnia + łazienka jadalnia + salon + przedpokój;
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: pokój;
WYŻSZA KONDYGNACJA: 3 sypialnie + łazienka + balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem. Właścicieli aut zainteresuje garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto starannie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami, wspaniałym ogrodem (warzywnym i kwiatowym), a także praktyczną altaną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym klientom szukającym życia na europejskim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu i w poczuciu bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przed prezentacją ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze i nie wiąże się z żadnymi płatnościami. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

WGN umożliwia również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3210)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl