slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3 528 876 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 286 m2 powierzchni. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 12 339 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji fantastyczną lokalizacją w samym sercu Parku Przyrody Sierra de Mijas. Nieopodal stąd znajdziemy nie tylko przepiękne plaże, ale również prestiżowe pola golfowe. To teren niezwykle nobilitującej inwestycji apartamentowej o awangardowym stylu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o olbrzymim potencjale aranżacyjnym wnętrza, które dodatkowo można spersonalizować pod własne potrzeby. Rodziny posiadające samochód docenią parking.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale i komfortu (ogrzewanie podłogowe, prywatny basen, pokój rekreacyjny, taras, ogrody, siłownia, SPA). Wszystko to zapewnia życie na ponadprzeciętnym poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto słonecznym, komfortowym wnętrzem z ogromnymi – sięgającymi od podłogi po sufit – oknami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-122)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl