slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 155,9 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 150 000 zł (7 377 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 244 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją w niezwykłym miejscu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym klientom kochającym naturę (park, zieleń, śpiew ptaków), luksus, prestiż oraz cichą okolicę z dala od zgiełku miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem:
PIWNICA:
– 1-stanowiskowy garaż;
– 2 pomieszczenia;
– kotłownia;
– pralnia;
– łazienka z wc;
– pokój;
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– sień;
– hol;
– wc;
– taras;
PIĘTRO:
– 3 pokoje;
– garderoba;
– balkon;
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w centralny odkurzacz na każdej kondygnacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Na osobną uwagę zasługuje przepiękne zadbany i zagospodarowany ogród. To doskonałe miejsce na poranną kawę czy zabawę z dziećmi.  Spokojne sąsiedztwo. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest domofon. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 11 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-536)

Kontakt:
e-mail: s.strojnik@wgn.pl