slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 100 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 246,38 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 080 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2012. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 465 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoim przestronnym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem:
na PARTERZE znajdziemy: salon + kuchnię + jadalnię + gabinet/biuro + łazienkę + garaż + kotłownię;
na PODDASZU znajdziemy: 3 sypialnie + łazienkę + garderobę/pralnię.
Zamożne osoby posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych rodzin szukających komfortu i przestrzeni. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto dodać starannie zadbaną i wypielęgnowaną działkę z bajecznie kolorowym ogrodem oraz tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum. W zasięgu wzroku dostęp do wszelkich udogodnień, takich jak: sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe etc. Zapraszamy na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN –- tylko sprawdzone oferty. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9756)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl