slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac na sprzedaż Śląsk

Pałac na sprzedaż Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny pałac do sprzedaży na Śląsku. Luksusowy pałac na sprzedaż o czterech komfortowych kondygnacjach i licznych pokojach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zapewnia domownikom niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany w 1680 roku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży posadowiony została na olbrzymiej działce o pow. 63 000 m2. Cena kształtuje się na poziomie 5,5 mln zł, co daje 5 851 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową powierzchnią 940 m2 i dedykowana jest osobom ceniącym dobry styl i wyczucie wyrafinowanego smaku.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją szesnastowieczną architekturą z przepięknymi bryłami, skrzydłami bocznymi i portalem z czterema kolumnami. Luksusowy pałac do poszczycić się może również imponującą historią oraz słynnymi właścicielami, których znamy z kart historii Polski. Ekskluzywny pałac do sprzedaży olśniewa także przepięknym, parkiem w stylu angielskim z urokliwym starodrzewem. Znajdziemy tu kasztany, buki oraz lipy. W parku mieści się również malowniczy staw.

Luksusowy pałac na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 3 sale bankietowe na max 130 osób;
– winiarnia;
– 2 królewskie apartamenty;
– kuchnia;
– 6 apartamentów z łazienkami;
– łazienka;
– pokój;
– sala kominkowa;
– 2 hole;
– jadalnia.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje efektownie odrestaurowanymi i odremontowanymi wnętrzami, gdzie przeważają barokowe meble. Luksusowy pałac na sprzedaż wpisany został do Gminnego Rejestru Zabytków. Luksusowy pałac na sprzedaż znajduje się w okolicy rezerwatu przyrody i kompleksu leśnego. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca swoim komercyjnym potencjałem z przeznaczeniem na organizację okolicznościowych imprez.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-684)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl