slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (1 400 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego. Powierzchnia 200 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na osiem pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 8 490 zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją, przestronnym wnętrzem oraz gustownym wykończeniem. Wnętrze oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: jadalnia + kuchnia + 2 łazienki z wc + taras + 4 pokoje;
KONDYGNACJA 1: kuchnia + łazienka z wc + 3 balkony + 4 pokoje.
Duża zaletą oferowanej na wynajem ekskluzywnej rezydencji jest na pewno duży parking na pięć pojazdów. Ekskluzywna rezydencja na wynajem głownie dla firm. Luksusowa rezydencja do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13281)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl