slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Jeleniej Góry (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 450 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,99 mln zł (8 867 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 7 641 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1838 roku z funkcjonalnym układem dziesięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1
KONDYGNACJA 0: komunikacja + łazienka z wc + pokój/jadalnia + pokój/gabinet + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze/kotłownia + pokój z wc + pomieszczenie gospodarcze/pralnia + pokój dzienny + wejście;
KONDYGNACJA 1: łazienka + aneks kuchenny + taras + pokój dzienny typu studio + 4 sypialnie + taras + komunikacja.
Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji obejmuje umeblowanie plus wyposażenie łącznie ze sprzętem do pielęgnacji terenu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje własnym ujęciem krystalicznie czystej wody oraz dużym, dwustanowiskowym garażem. Z okien i z tarasu roztacza się fantastyczny widok na panoramę gór. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży fenomenalnie odrestaurowana z zachowaniem dbałości o każdy detal. Luksusowa rezydencja na sprzedaż idealnie nadaje się na zakup inwestycyjny (kompleks wypoczynkowy).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z kameralny wnętrzem i tzw. „duszą”. Duże wrażenie robi także fantastyczna działka obsadzona bogatą roślinnością. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Unikatowa lokalizacja przy Głównym Szlaku Sudeckim, u podnóża Karkonoszy zamyka długa listę zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13659)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl