slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 899 550 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 131 m2 powierzchni posadowiona na działce 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 867zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności malowniczą i unikatową lokalizacją na terenie ekskluzywnego kompleksu rezydencjalnego, w pobliżu chronionego rezerwatu przyrody i uzdrowiskowych jezior. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także swoim komfortowym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– salon;
– 2 łazienki;
– taras.
Właścicieli aut z pewnością zainteresuje podziemny garaż. W częściach wspólnych znajdziemy z kolei baseny, place zabaw dla dzieci oraz przepiękne ogrody z palmami. Warto w tym miejscu podkreślić, że WHO uznała ten teren za jeden z najzdrowszych na świecie pod względem klimatu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca wykończonym „pod klucz” standardem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9025)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl