widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 346 m2, a także ciekawą ceną 1,5 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 335 zł/m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dotychczas nie była zamieszkała. Dużą zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest z pewnością jej wygodny rozkład pomieszczeń obejmujący:
KONDYGNACJĘ -1: 2 pomieszczenia gospodarcze + pomieszczenie techniczno-gospodarcze + schody + korytarz
KONDYGNACJĘ 0: garaż + wc + pokój + salon + kuchnia + spiżarnia + korytarz + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: 3 garderoba + korytarz + 3 sypialnie + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również fantastyczną lokalizacją w zielonej okolicy, w cichym i spokojnym punkcie miasta. Na wyciągnięcie ręki obiekty sportowe, siłownia, market itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim pięknem, wytwornością, elegancją i prestiżem. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantuję pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13251)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl