slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 039 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 198 m2, a także ciekawa cena 1,8 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 223,9 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności cichą i spokojną lokalizacją. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera między innymi meble kuchenne łącznie ze sprzętem AGD.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem z licznymi udogodnieniami. Znajdziemy tu: rzutnik multimedialny + instalację przygotowaną pod nagłośnienie ze strychu na pokoje i taras + instalację alarmową przygotowaną pod monitoring + oświetlenie dzień/noc w każdym pokoju + sterowane elektrycznie okna plastikowe z zewnętrznymi roletami itp. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: 2 stanowiskowy garaż + kotłownia + łazienka + hol + gabinet + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: balkon + 3 pokoje + 2 łazienki + garderoba + sypialnia.
Zamożne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto słonecznym tarasem, balkonem, a także pieczołowicie utrzymaną działką obsadzoną tujami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także przestronnym, wytwornym wnętrzem projektu słynnego biura architektonicznego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13793)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl