slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 177 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 966 m2, a także ciekawa cena 1,78 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2008 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 248 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień wygody, komfortu, a także bezpieczeństwa. Odpowiada za to monitoring plus instalacja alarmowa. Komfort z kolei zapewniają: kino domowe + wysokiej klasy sprzęt audio + centralny odkurzacz + sterowane komputerowo nawadnianie działki + ogrzewanie podłogowe. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący:
KONDYGNACJĘ 0: pokój dla dziecka + łazienkę + sypialnię + taras + pokój dzienny + kuchnię + wiatrołap;
KONDYGNACJĘ 1: łazienkę + garderobę + balkon + 2 sypialnie + salon zabawowy;
GARAŻ: kotłownię + pomieszczenie gospodarcze;
STRYCH: przestrzeń na przechowywanie sezonowych rzeczy.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód zainteresuje ogrzewany, dwustanowiskowy garaż. Duże wrażenie robi także znajdujący się w salonie kominek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana według indywidualnego projektu. Na osobną uwagę zasługuje na pewno fantastyczny ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób szukających wygody, ciszy, a także bliskości natury bez konieczności rezygnacji z najpotrzebniejszej infrastruktury: markowych drogerii, dyskontów znanych sieci, gabinetów lekarskich, obiektów kultu religijnego, aptek, szkół, sklepów etc. Wielbiciele gry w golfa docenią pobliskie pole, natomiast miłośnicy koni – stadninę. Lokalizacja gwarantuje także dogodny dojazd do Trójmiasta oraz obwodnicy. Wokół jeziora, lasy. Dominuje tu nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1379)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl