slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 101,23 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 990 tys. zł (9 780 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 570 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od przekroczenia progu wysublimowanym wnętrzem w stylu „Hampton”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również pieczołowicie zadbanym ogrodem z przepiękną, okalającą działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją nieopodal lasu, w bezpiecznej i cichej okolicy. Dominuje tu zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do trasy S3 w kierunku morza.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pokoi i pomieszczeń: kuchnia + garderoba + pomieszczenie gospodarcze + pokój dzienny + wiatrołap + korytarz + łazienka + 3 sypialnie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom standard życia na światowym poziomie i wyposażona została w wiele udogodnień (ogrzewanie podłogowe). Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy zakupie tej luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13285)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl