slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 625 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 897 m2, a także ciekawa cena 720 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2007 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 128 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoim bajecznym ogrodem z perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z ujętymi w cenie:
– stałymi zabudowami kuchni;
– stałymi zabudowami łazienek;
– stałymi zabudowami garderoby;
– stałymi zabudowami wiatrołapu;
– częścią ruchomego wyposażenia.
Właściciele aut docenią strefę parkingową przed budynkiem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Zapewnia to między innymi monitoring. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (instalacja fotowoltaiczna 6,2 KW). Mocnym punktem oferty jest także fantastyczny taras z miejscem na grill. Majętne osoby dysponujące kilkoma samochodami docenią garaż w bryle budynku + 3 osobne garaże.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem i praktycznym rozkładem pomieszczeń:
w STREFIE NOCNEJ znajdziemy:
– 2 balkony;
– 3 sypialnie;
– łazienkę;
w STREFIE DZIENNEJ znajdziemy:
– kuchnię;
– taras;
– pokój dzienny;
– gabinet;
– łazienkę;
– korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje dodatkowo estetyczną bryłą i fantastycznym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca zadbaną i zagospodarowaną działką. Na koniec koniecznie należy dodać ciekawą lokalizację w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, a także przepięknych lasów, łąk i pól uprawnych. To wyjątkowo cicha i spokojna okolica. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-480)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl