slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 10 631 870 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 496 m2 powierzchni posadowiona na działce 10 872 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 21 435 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje prywatnym basenem typu „infinity” (bez krawędzi) ze słoną wodą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również nowoczesnym projektem działki z bajkowym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wystylizowanym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami i przemyślanym rozkładzie pokoi:
– kuchnia;
– 4 sypialnie;
– pokój gościnny;
– taras;
– jadalnia;
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji. Z okien oraz tarasu roztaczają się fenomenalne widoki na góry i morze. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-282)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl