po lewej salon z kominkiem, po prawej pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Słupsak

Rezydencja do sprzedaży Słupsk

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Słupsku (pomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 749 000 złotych. Metraż 200 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 745 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1554-metrowej działce.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż niezwykle przestronne i słoneczne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale działka o funkcji mieszkalno-usługowej. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest również jej znakomita lokalizacja w bezpiecznej okolicy, w otoczeniu zadbanej zabudowy i niezbędnej infrastruktury. Dobry dojazd do centrum.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 1:
– salon
– kuchnia
– spiżarnia
– wc
– pokój gościnny
– hol
– pomieszczenie gospodarcze
– garaż
KONDYGNACJA 2:
– hol
– 4 sypialnie
– taras
– salon kąpielowy.

Na osobną uwagę zasługuje pięknie zagospodarowany licznymi nasadzeniami krzewów i roślin ozdobnych ogród z wypielęgnowanym trawnikiem. Obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży mieści się drewniana wiata na samochód oraz wiata na opał wraz z pomieszczeniem gospodarczym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności rodzinie z uczącymi się dziećmi, która ceni sobie zaufanych sąsiadów, spędzanie z rodziną wolnego czasu na słonecznej działce, a także wygodny dojazd do centrum miasta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-13518)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl

x (x)