widok od strony ulicy na luksusową rezydencję do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 250 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 356 tys. zł (1 424 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 440 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją zadbaną i zagospodarowaną działką. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostało niedawno odremontowane:
POZIOM ZERO: kotłownia + pralnia z wc + 2 łazienki + kuchnia + 3 pokoje + 2 garaże + schody + korytarz + spiżarnia + jadalnia + wiatrołap
POZIOM JEDEN: 4 sypialnie + korytarz + wc
POZIOM DWA: powierzchnia do zagospodarowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją wśród jezior i lasów. To doskonałe miejsca dla amatorów spacerów i wszystkich, którzy cenią spokój oraz piękno wsi. Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą tej luksusowej rezydencji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną, a także bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2161)

Kontakt:
e-mail: leszno1@wgn.pl