slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 100 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 10 417 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 240 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2022 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 2,5 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Swój ran na ziemi znajdą tu wielbiciele aktywnego wypoczynku. W pobliżu przebiegają bowiem ścieżki rowerowe, aleje spacerowe, a nawet trasy narciarskie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom komfort (rekuperacja + ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwo (antywłamaniowe rolety + system alarmowy). na osobną uwagę zasługuje na pewno starannie zadbany i wypielęgnowany ogród z fontanną, tarasem i pergolą porośniętą zielenią.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert eleganckim, wytwornym i zadbanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem:
KONDYGNACJA 0:
– garderoba
– 2 sypialnie
– gabinet
– pralnia
– łazienka
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– pokój dzienny
– hol
KONDYGNACJA 1:
– łazienka;
– balkon;
– „open space” z częścią sypialną i wypoczynkową. Właściciele aut z pewnością zainteresuje garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa imponująca, pełną zieleni lokalizacją. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26834)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl