slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 390 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 880 tys. zł (2 256 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 250 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz wyposażeniem (w cenie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom bezpieczeństwo i komfort. Mamy tu, dla przykładu, ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwycić może swoją starannie zadbaną działką, na której rośnie wiele drzew oraz krzewów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również wytwornym i przestronnym wnętrzem z doskonale zaprojektowanym układem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + jednostanowiskowy garaż + wiatrołap + hol + kuchnia + wc + pokój gościnny + łazienka + sauna + kuchnia + jadalnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: łazienka + suszarnia + pralnia + 3 garderoby + 3 sypialnie + balkon + pokój telewizyjny.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jej zakup bądź remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-221)

Kontakt:
e-mail: i.kutarba@wgn.pl