slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,55 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 210 m2 powierzchni posadowiona na działce 4 688 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1997. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 381 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych rodzin ceniących wysmakowane, rustykalne wnętrza, a do tego cichą i spokojną okolice. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także starannie zadbaną działką z wieloma nasadzeniami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM MINUS JEDEN: spiżarnia + łazienka + sypialnia + kotłownia + pokój gościnny
POZIOM ZERO: wc + wiatrołap + kuchnia + taras + salon + jadalnia
POZIOM JEDEN: klatka schodowa + 3 sypialnie + balkon + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym lokatorom najwyższy standard i stopień bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się podgrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa są solidne, antywłamaniowe rolety. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy także kompleksową obsługę. Na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-296)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl