slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 220 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 570 tys. zł (2 591 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1930 roku z funkcjonalnym układem 8 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowiąca prestiżowy kompleks zabudowań, w skład którego wchodzą dodatkowo:
– zabudowania gospodarcze;
– 3 garaże;
– działka.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale. Parter i piętro to dwa niezależne lokale:
PIWNICA:
– pomieszczenia piwniczne;
LOKAL NR 1 / PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– 3 pokoje;
– przedpokój;
– łazienka;
– korytarz;
LOKAL NR 2 / PIĘTRO:
– klatka schodowa;
– 4 pokoje;
– kuchnia;
STRYCH:
– pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem aranżacyjnym. Zamożne rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią aż 3 przynależne, wolno stojące garaże. Wszystkim natomiast przydadzą się funkcjonalne komórki w budynku gospodarczym. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać dużą działkę, znakomitą lokalizację, nową elewację oraz dobry dojazd. Cena luksusowej rezydencji podlega wciąż negocjacji. Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-2113)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl