slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 126,2 m2, a także ciekawą ceną 1,1 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 740 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 716 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom życie na prawdziwie europejskim poziomie w luksusie i prestiżu. Warto dodać, że we wnętrzu oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji rozprowadzono ogrzewanie podłogowe, a na straży bezpieczeństwa czuwają antywłamaniowe rolety i wideodomofon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: taras + garaż + kotłownia/pralnia + łazienka + korytarz + pokój dzienny + kuchnia + hall + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie strychowe + łazienka + sypialnia + 2 pokoje + hall.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również atrakcyjną lokalizacją nieopodal bogatej infrastruktury. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom, które szukają najwyższego standardu, wygód, spokoju, ciszy i kontaktu z naturą. Na koniec nie można zapomnieć o fenomenalnej lokalizacji w bezpiecznej i cichej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13635)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl