slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 500 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,5 mln zł (3 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 8 393 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1991 roku z funkcjonalnym układem dwudziestu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca najbardziej swoją malowniczą lokalizacją w otoczeniu słynnych, mazurskich jezior. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka również fantastycznym potencjałem komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod pensjonat, stację paliw, parking dla samochodów i TIR-ów etc. Kolejnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są dwa oddzielne wejścia, co umożliwia zamieszkanie wielopokoleniowej rodzinie. Wisienką na torcie jest imponująca bryła w stylu dworu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, kontaktu z pośrednikiem, a także zakupu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1175)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl