slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 280 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 7 989 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 174 metry kwadratowe luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2020 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,39 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje od przekroczenia progu swoim wytwornym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: schody + schowek + pomieszczenie gospodarcze + korytarz + kuchnia + pokój dzienny + łazienka + przedsionek;
KONDYGNACJA 1: schody + korytarz + 3 pokoje + łazienkę;
KONDYGNACJA 2: sala gier z bilardem + siłownia;
KONDYGNACJA 3 / PODDASZE: schody + open space.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (drzwi na zamek master-key, przeciwwłamaniowe drzwi i okna, monitoring CCTV, antywłamaniowy alarm). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom życie na imponującym poziomie w otoczeniu niecodziennie spotykanych wygód (ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przepięknie wykończona przy współudziale zdolnego i znanego projektanta wnętrz. Niektóre elementy zabudowy wykonane zostały z kolei przez cenionego w Trójmieście rzemieślnika. Zamożnych klientów posiadających kilka auta zainteresują dwa miejsca parkingowe na posesji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto ogrodzoną, płaską i zagospodarowaną działką. Na koniec warto podkreślić fantastyczną lokalizację, gdzie mieści się oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja. To niezwykle nowoczesna, cicha i spokojna okolica, gdzie dominuje nobilitująca zabudowa jednorodzinna. W zasięgu wzroku najpotrzebniejsze sklepy i punkty usługowe. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1336)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl