slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 465 000 zł (3 100 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 339 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 5 pokoi. Możliwość przyjęcia w rozliczeniu nieruchomości kupującego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim fantastycznym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także prestiżowym, przestronnym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją bajkową lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nieopodal sklepy, dyskonty znanych marek, markety, żłobki, przedszkola, szkoły, obiekty sportowe, place zabaw, tereny zielone, las, apteki, ośrodki zdrowia, banki, punkty usługowe, urzędy etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych rodzin z uczącymi się dziećmi, którzy chcą mieszkać w najwyższym komforcie, cenią zaufanych sąsiadów, a także lubią spędzać czas na słonecznym tarasie z widokiem na ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ponadprzeciętnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się do prowadzenia własnej działalności gospodarczej np. gabinetów lekarskich, salonu kosmetycznego, biura. Na zmotoryzowanych czeka garaż w bryle budynku. Niecodziennym dodatkiem jest obecność prywatnego studia nagrań w przyziemiu (lub wykorzystanie pomieszczenia wg potrzeb).

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-168)

Kontakt:
e-mail: Rawicz@wgn.pl