slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 195 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 280 m2, a także ciekawa cena 2,1 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2012 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 339 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana wieloma udogodnieniami podnoszącymi zarówno komfort życia, jak i stopień bezpieczeństwa. Dla przykładu znajdziemy tu instalację alarmową, antywłamaniowe rolety, ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom niezapominane widoki z okien, tarasów oraz balkonów na jezioro i ogród. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa estetycznie urządzonym, przestronnym i stylowym wnętrzem:
KONDYGNACJA -1 / CZĘŚĆ GOSPODARCZA: strefa użytkowa (do zagospodarowania na przykład pod siłownię, drugi pokój dzienny, gabinet) + taras + kotłownia;
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ DZIENNA: jadalnia + pokój dzienny + gabinet + aneks kuchenny + hall + taras + łazienka;
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ GOSPODARCZA: 2-stanowiskowy garaż;
KONDYGNACJA 1 / CZĘŚĆ PRYWATNA: 2 garderoby + 3 sypialnie + pralnia + balkon + pokój kąpielowy.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca nieprawdopodobnie pięknym ogrodem projektu słynnego architekta krajobrazu. Ogród podzielony jest na kilka stref:
– relaksu;
– zabawy;
– grillowania.
Rosną na nim:
– kwiaty;
– krzewy;
– drzewa;
– byliny;
– trawy.
Na działce mieści się także:
– wypoczynkowa altana;
– miejsce do rozstawienia basenu.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się unikatową lokalizacją bezpośrednio nad jeziorem. W najbliższej okolicy rozległe tereny rekreacyjne. Na miejską plażę dojdziemy w 5 minut. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny.

Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. Nr licencji zawodowej 18950. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2666)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl