slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Włochy (Palermo)

Rezydencja na sprzedaż Włochy (Palermo)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Palermo (Włochy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 290 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,1 mln zł (7 241 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 650 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca dużym potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu nieliczonej ilości udogodnień (np. klimatyzacja). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa atrakcyjną lokalizacją tuż przy morzu oraz estetycznie wypielęgnowaną działką z fantastycznym ogrodem.

Aby zapewnić bezpieczny zakup ekskluzywnej rezydencji na Sycylii, zawsze warto skorzystać z renomowanego biura nieruchomości WGN. Nasze biuro posiada szeroką wiedzę o lokalnym rynku, dostarcza rzetelnych informacji o dostępnych nieruchomościach i pomaga w negocjacjach cenowych. Dodatkowo, WGN gwarantuje pomoc w sprawach prawnych i podatkowych związanych z zakupem, co zwiększa bezpieczeństwo inwestycji.

Eksperci WGN zapewniają kompleksową obsługę od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez ich realizacje, wielopłaszczyznową reklamę i marketing na rynku lokalnym i globalnym, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom. Profesjonalizm i najwyższy standard usług gwarantują „Znak Jakości WGN”. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Posiadamy licencje Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. 33 lata doświadczenia na rynku. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo każdej transakcji.

W WGN gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: od prezentacji ekskluzywnej rezydencji po całą procedurę sprzedaży (tłumacz przysięgły, obsługa prawna, obsługa notarialna, konto w banku). Istnieje możliwość odbioru z lotniska. Opieka po przylocie i w następnym etapie ewentualny wynajem luksusowej rezydencji.

Wybierając WGN, można uniknąć ryzyka nieuczciwych transakcji i cieszyć się spokojem podczas procesu zakupu luksusowej rezydencji. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 33-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji na każdym jej etapie. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14203)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl