imponujące rozmachem wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 2,4 mln złotych. Powierzchnia 260 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 7 700 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją zieloną, malowniczą lokalizacją w lasu. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań łącznie z: budynkiem gospodarczym, drewnianą stodołą, placem zabaw dla dzieci oraz zarybionym stawem. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją architekturą w stylu dworu. Dzięki znakomitej lokalizacji, imponującej architekturze oraz ogromnemu potencjałowi komercyjnemu ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod cele agroturystyczne albo pensjonatowe (postawienie 7 domów letniskowych + zrobienie dużego parkingu).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: aneks kuchenny + taras + wc + hol + pokój dzienny + kotłownia + bieliźniarka
POZIOM JEDEN: pomieszczenie biurowe + pokój kąpielowy + oddzielne pomieszczenie z prysznicem + 2 garderoby + sypialnia + bawialnia dla dzieci + 2 pokoje dla dzieci
DODATKOWY LOKAL: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) a także bezpieczeństwa (system alarmowy, monitoring, antywłamaniowe okna skali P4). Zapraszam do obejrzenia i zakupu tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-989)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl