eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 902 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 3 120 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2011 roku. Siedem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 2,5 mln złotych, wygodny metraż 510 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dotychczasowy właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia mebli widocznych na zdjęciach. W cenie natomiast zawarta jest już zabudowa kuchni. a także meble na wymiar w pokojach dziecięcych. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim przepięknie starannie utrzymanym ogrodem z drzewami / krzewami ozdobnymi. Warto w tym miejscu wspomnieć, że przyszli lokatorzy mają możliwość dobudowania oranżerii, pod którą już zostały wylane fundamenty. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na KONDYGNACJI 0 znajdują się: taras + dwustanowiskowy garaż + kotłownia + pralnia + pokój gościnny + sauna + salon kąpielowy + pokój gabinetowy + pokój dzienny + jadalnia spiżarnia + kuchnia
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy: pokój hobby + hol + 2 pokoje dziecięce + 2 łazienki + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, między innymi dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim tradycyjnym stylem, gustowną aranżacją wnętrza, a także eleganckim kominkiem w salonie.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8391)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl