slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Standard deweloperski. Wygodny metraż 170 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 715 tys. zł (4 206 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 660 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim eleganckim, wysmakowanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
KONDYGNACJA -1/2: kotłownia + pralnia/pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + przedpokój;
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + taras + jadalnia + kuchnia + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1/2: garderoba + łazienka z wc + sypialnia + przedpokój;
KONDYGNACJA 1: garderoba + 2 sypialnie + przedpokój;
KONDYGNACJA 2: poddasze użytkowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy komfort i życie na europejskim poziomie, ale również poczucie bezpieczeństwa. Odpowiadają za to solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Wygodę i luksus zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się słonecznym tarasem oraz nowoczesną elewacją w miłym dla oka połączeniu kolorów białego z antracytem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej, w pierwszej linii zabudowy. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: dyskont słynnej sieci, market, restaurację, piekarnię, cukiernię i sklepy. Miłym dodatkiem jest pobliski, uroczy staw. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1227)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl