slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Lorca)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Lorca)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Lorca (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 511 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 230 m2, a także ciekawa cena 728 390 zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 76,58 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej komfortowej kondygnacji, na której zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla z basenem i przepięknymi terenami zielonymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również słonecznym, przestronnym, świetnie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– kuchnia;
– taras;
– solarium;
– 3 sypialnie;
– 2 łazienki;
– pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w opcji z kompletnym umeblowaniem (dodatkowo płatne). Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest także jej starannie zagospodarowany ogród.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (012-139)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl