slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Wygodny metraż 111 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 499 tys. zł (4 495 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 680 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana zostanie do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom poczucie nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu. Znajdziemy tu, dla przykładu, klimatyzatory, ogrzewanie podłogowe oraz niezwykle efektowne oświetlenie LED-owe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim przepięknie utrzymanym ogrodem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi obejmującym:
KONDYGNACJĘ 0: pomieszczenie techniczne + komunikację + łazienkę + 3 sypialnie + wiatrołap + wc + aneks kuchenny + pokój dzienny;
KONDYGNACJĘ 1: open space do własnej aranżacji

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoja malowniczą lokalizacją tuż pod lasem. Nieopodal znajdziemy przedszkole oraz szkołę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto wyjątkowym designem. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 27 letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Klientom zainteresowanym gwarantujemy pełną obsługę i pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tek luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9698)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl