slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 186,56 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 849 tys. zł (4 551 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana będzie do użytku w 2025 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do ostatecznej negocjacji i obejmuje frontowe ogrodzenie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu gustownie zaaranżowanym wnętrzem. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest także funkcjonalny układ pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: hol + wiatrołap + kuchnia + schody + salon + pomieszczenie techniczne + garaż + gabinet + łazienka;
KONDYGNACJA 0: 3 pokoje + korytarz + łazienka + garderoba + gabinet.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stanie surowym zamkniętym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ciekawą lokalizacją na atrakcyjnym osiedlu wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest nowa i zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6094)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl