slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Gdynia (okolice)

Rezydencja na wynajem Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu z 2019 roku o powierzchni 90 m2 i atrakcyjnej cenie 4 tys. zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaoferować może przyszłym najemcom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Obydwie komfortowe kondygnacje wykończone zostały materiałami najlepszej klasy. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona została na 200-metrowej działce. Wnętrze rozplanowano w funkcjonalnym układzie trzech pokoi. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana osobom, dla których jakość, prestiż, wygoda i najwyższy standard życia są priorytetami.

Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca już od pierwszej prezentacji bajecznym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje również eleganckim i wytwornym wnętrzem gwarantującym domownikom europejski poziom życia w luksusie i wygodzie. Dużą zaletą jest także praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + przedpokój + jadalnia + łazienka + kuchnia;
KONDYGNACJA 1: balkon + 2 sypialnie + komunikacja + łazienka.
Właścicieli aut z pewnością zainteresuje przynależne miejsca postojowe przed budynkiem (w cenie). Warto podkreślić, że wnętrze jest kompletnie wyposażone/umeblowane w nowoczesnym stylu.

Luksusowa rezydencja na wynajem mieści się w elitarnej lokalizacji na terenie prestiżowego, zamkniętego i monitorowanego osiedla. To prawdziwy raj dla osób lubiących aktywny wypoczynek ze względu na dostępne ścieżki rowerowe oraz tereny zielone. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do Trójmiasta. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana na co najmniej rok z możliwością przedłużenia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-556)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl