slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 253,57 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 020 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2009. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 732 zł/m2, jedna, komfortowo urządzoną kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki standard życia, za co odpowiadają m.in. ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki wpuszczane w podłogę. Przyszli mieszkańcy mają tu również zagwarantowany wysoki stopień bezpieczeństwa i prywatności. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0 / STREFA DZIENNA: kuchnia + salon + hol;
KONDYGNACJA 0 / STREFA PRYWATNA: łazienka + wc + sypialnia;
KONDYGNACJA 0 / STREFA GOSPODARCZA: spiżarnie + pomieszczenie gospodarcze + garaż;
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + przestrzeń do aranżacji według własnego uznania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastyczną, cichą i spokojną lokalizacją z dogodnym dojazdem do Poznania. W otoczeniu dominuje nobilitująca zabudowa jednorodzinna oraz rozległe tereny zielone. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale z opcją dokupienia przylegającej działki rolnej (1,3980 ha). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód zainteresują 3 miejsca postojowe:
– 1 w garażu;
– 2 pod wiatą.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych technologii:
– dwa osobne systemy fotowoltaiczne dla prądu i ogrzewania wody;
– kominek z instalacją rozprowadzenia ciepła nawiewnego;
– przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie zadbaną i wypielęgnowaną działką z przepięknymi nasadzeniami. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-726)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl