slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 372,26 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,39 mln zł (3 734 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 895 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim właścicielom i ich rodzinom zapierający dech w piersiach widok na ogród, zabytkowy kościół oraz klasztor. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również pieczołowicie utrzymaną i zadbaną działką. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż jest niesłychanie przestronne, komfortowe i ustawne z olbrzymim potencjałem aranżacyjnym:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + skład opału + 3 pomieszczenia gospodarcze + sauna + pralnia;
KONDYGNACJA 0: / CZĘŚĆ DZIENNA: wiatrołap + hol + aneks + kuchnia + łazienka + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 1: pokój gościnny + hol + 2 sypialnie + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uważana jest za niebywale funkcjonalną i reprezentacyjną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto doskonałą lokalizacją, a także tradycyjną architekturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Oglądanie wewnątrz tylko po wcześniejszym kontakcie z agentem. Skontaktuj się z nami. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5818)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl