slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 161 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 720 tys. zł (4 472 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 574 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi. Możliwość nabycia luksusowej rezydencji w kredycie hipotecznym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom ogromne poczucie intymności i prywatności, co zawdzięcza otaczającemu ją szpalerowi tuj. Dodatkowo na działce znajdziemy krzewy oraz drzewa. Wszystko to na niemal doskonale przystrzyżonym trawniku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wytwornym i wystylizowanym wnętrzem z następującym podziałem:
KONDYGNACJA -1: garaż + skład opału + kotłownia + pralnia;
KONDYGNACJA 0: przedpokój + taras + pokój dzienny + łazienka + gabinet + jadalnia + kuchnia;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie + przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją na spokojnym i kameralnym osiedlu. W zasięgu wzroku mamy: obiekty sportowe, szkoły, obiekty kultu religijnego, sklepy oraz apteki.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2176)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl