slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 1 komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 165,4 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 950 tys. zł (5 744 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 517 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku z funkcjonalnym układem 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim klimatycznym, eleganckim i przestronnym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto dużą, przepięknie zagospodarowaną działką z ogrodem i stawem z zaprzyjaźnionymi kaczkami. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto dodać także fantastyczną lokalizację z szybkim wyjazdem ze Szczecina. Właściciel dopuszcza zawarcie w rozliczeniu innej nieruchomości (mieszkanie) należącej do kupującego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– wiatrołap;
– salon;
– jadalnia;
– część rekreacyjno-wypoczynkowa;
– taras;
– sypialnia;
– pokój;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– pomieszczenie gospodarcze;
– garaż
PODDASZE UŻYTKOWE:
– 2 sypialnie;
– garderoba;
– korytarz;
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może olbrzymim potencjałem komercyjnym z przeznaczeniem pod nieuciążliwą działalność gospodarczą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż godna polecenia. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (206-317)

Kontakt:
e-mail: a.jankowiak@wgn.pl