slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 138 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 065 m2, a także ciekawa cena 1,85 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 447,1 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano dwanaście pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z 2 niezależnych, wolnostojących budynków połączonych ogrodem zimowym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może w pierwszej kolejności bajecznie pięknym ogrodem oraz znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wieloosobowym rodzinom albo rodzinom wielopokoleniowym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
BUDYNEK NR 1:
PODPIWNICZENIE: przedpokój + łazienka z wc + pokój + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze;
PARTER: przedpokój + wc dla gości + kuchnia + salon + taras;
PIĘTRO: przedpokój + sypialnia + gabinet + pokój + balkon + pokój kąpielowy z wc;
UŻYTKOWE PODDASZE: 3 pokoje + łazienka z wc.
BUDYNEK NR 2:
PARTER: przedpokój + wc dla gości + salon + kuchnia + pralnia + kotłownia + ogród zimowy;
PIĘTRO: antresola: biuro + sypialnia + balkon + pokój + łazienka z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom europejski poziom życia i komfortu (ogrzewanie podłogowe, włoskie marmury, granity, dębowe parkiety). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, jak np. solary, centralny odkurzacz. Duże wrażenie robi także przepięknie zadbana działka z olśniewającym ogrodem, altaną, grillem, oczkiem wodnym z kaskadą i drewnianym mostem, rybkami i roślinami wodnymi. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością aż 2 murowane garaże (+ kanał) z elektrycznymi bramami wjazdowymi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada, podwójne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, a także antywłamaniowe szyby i rolety. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się na obrzeżach miasta, z dala od zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum. Amatorom aktywnego wypoczynku przypadnie do gustu stok narciarski oraz rozległe tereny rekreacyjne (rezerwat przyrody).

Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-117)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl