nowoczesna bryła luksusowej rezydencji nad basenem na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Torreviej). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 524 000 EUR  (2 274 160 zł). Powierzchnia 173 metry kwadratowe, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 13 145 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 400-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – doskonale nadaje się zarówno na letni urlop, jak i całoroczny pobyt. Sprzyja temu idealna, unikatowa i bajeczna lokalizacja blisko morza, w pobliżu licznych zatok, wielu barów, restauracji i sklepów. Można tu spotkać turystów z całego świata. Bez wątpienia to jeden z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w Hiszpanii. Miasto posiada typowy klimat śródziemnomorski.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone nowocześnie. Na dwóch poziomach znajdują się: 4 sypialnie + solarium + 3 łazienki + garaż + salon + pomieszczenia piwniczne + kuchnia + basen + taras. Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-120)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)