nowoczesny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 370 000 złotych. Metraż 109,38 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 3 383 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 4 pokoje na 2 kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2018 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 262-metrowej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu wynagrodzenie za transakcję pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Kolejną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej malownicza, atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, z dala od ruchliwych ulic. Nieopodal kompletna infrastruktura w postaci: szkoły, supermarketów, poczty, kościoła oraz plaży miejskiej.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + pokój dzienny + pralnia + kuchnia + wc + komunikacja
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + korytarz + łazienka.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka przepiękny ogród, który zaspokaja potrzebę kontaktu z zielenią oraz daje możliwość realizowania ogrodniczego hobby. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3455)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl

x (x)