reprezentacyjne wejście do luksusowej rezydencji na sprzedaż Słupsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Słupsk (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Słupska (pomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 690 tys. złotych. Metraż 260 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 2 654 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Rok budowy – 2007. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1264-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie techniczne  + wiatrołap + hol + garaż + salon + łazienka + aneks kuchenny + pomieszczenie rekreacyjne + taras + pokój gościnny
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + hol + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przestronnością wnętrza, elegancją, prestiżem oraz wypielęgnowaną działką, gdzie stoi drewniana altana. Nie bez znaczenia jest również wtopiona w zieleń, malownicza lokalizacja. Wokół rozciąga się prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych biznesmenów, właścicieli firm, kadry menadżerskiej oraz przedstawicieli wolnych zawodów. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-13437)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

x (x)