slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kaszuby

Rezydencja na sprzedaż Kaszuby

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Kaszubach (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2017 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 967 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,38 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 138,45 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 996 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim komfortowym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenie z piecem olejowym + wc + kuchnia + sauna + garaż + taras + pokój;
WYŻSZY POZIOM: 3 pokoje + garderoba łazienka z wc.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją starannie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami pięknej zieleni oraz elementami małej architektury. Jest tu także funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom ceniącym piękno przyrody, ciszę i naturę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa unikatową lokalizacją w samym sercu Kaszub, w otoczeniu pięknych lasów. Miłośnicy uprawiania sportów znajdą tu dla siebie plażę z wypożyczalniami sprzętu wodnego, jezioro i liczne ośrodki wypoczynkowe. Wszyscy natomiast ucieszą się z bliskość rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej. Wisienka na orcie oferty sprzedaży tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest prywatna sauna Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-873)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl