stylowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kaszuby

Rezydencja na sprzedaż Kaszuby

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Kaszubach (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 138,45 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,38 mln zł (9 967 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 996 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: sauna + pomieszczenie z piecem olejowym + garaż + wc + taras + kuchnia + pokój
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 pokoje + łazienka z wc.
Właściciele aut docenią z pewnością garaż w bryle budynku. Zagospodarowana działka poszczycić się może funkcjonalnymi elementami małej architektury, jak np. grill z cegły, a także metalowe pomieszczenie gospodarcze. Działka zapewnia wszystkim domownikom duże poczucie intymności dzięki nasadzeniom wielu owocowych drzew.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób ceniących piękno przyrody, ciszę i naturę. To doskonałe miejsce do wypoczynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży leży bowiem w samym sercu Kaszub, w otoczeniu pięknych lasów. W pobliżu plaże z wypożyczalniami sprzętu wodnego, ośrodki wypoczynkowe i punkty handlowo-usługowe. Do jeziora jest zaledwie 250 metrów. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niecodziennie spotykaną, prywatną sauną.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-873)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl