przestronne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży w Szczecinie

Rezydencja na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 260 metrów kwadratowych w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 730 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja poszczycić się może bardzo wysokim standardem wykończenia wnętrza przy wykorzystaniu jedynie materiałów najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja przeszła generalny remont niektórych pomieszczeń, jak na przykład kuchnia i łazienka na piętrze. Ekskluzywna rezydencja ogrzewana za pomocą gazu. Mocnym punktem luksusowej rezydencji jest na pewno otaczający ją, imponujący rozmachem ogród z licznymi nasadzeniami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: salon + garaż + sypialnia + suszarnia + kuchnia + pralnia + łazienka + kotłownia + pomieszczenie z witryną
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka z wc + taras + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + wc + łazienka
KONDYGNACJA 2: pokój + wc + łazienka.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1995 roku. Działka liczy 345 metrów kwadratowych powierzchni. Długa listę zalet ekskluzywnej rezydencji zamyka atrakcyjna lokalizacja w niezwykle cichej i spokojnej dzielnicy. Przy zakupie luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-9248)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl
Tel. +48 575 980 270