elegancki salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Legnicy

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 344,04 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 1,199 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może niecodziennie wysokim standardem praz wykończeniami z materiałów najlepszej jakości. Warto jeszcze wspomnieć, że luksusowa rezydencja ogrzewana jest z profesjonalnej kotłowni.

Luksusowa willa składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– salon
– taras
– kuchnia
– garaż
– jadalnia
– kotłownia
– pokój gościnny
– sień
– łazienka
– hol
– pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 1:
– 3 sypialnie
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 garderoby
– hol
– 2 łazienki
– przestrzeń rekreacyjna
– 2 balkony
– gabinet
KONDYGNACJA 2:
– strych

Ekskluzywna rezydencja wyróżnią się dużym potencjałem, który dodatkowo można zwiększyć poprzez zakup sąsiadującej działki o pow. 1 260 m2. Luksusowa rezydencja gwarantuje wszystkim mieszkańców duże poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnemu systemowi monitoringu oraz instalacji przeciwpożarowej z sygnalizacją dymną.

Kolejną zaletą ekskluzywnej rezydencji jest atrakcyjna lokalizacja na nowo powstającym osiedlu w pobliżu lasu, co zapewnia ciszę i spokój. Nieopodal znajduje się szkoła, gimnazjum, ośrodek zdrowia, sklepy, park, orlik, kort tenisowy, boisko etc. Ciekawostką jest na pewno widok z okien na wygasły wulkan (Ostrzyca Proboszczowicka) a także Wilczą Górę.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2010 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 1 526 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja objęta znanym programem „Kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, ,że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dzięki współpracy z ponad 20 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty kredytu oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. (015-10239)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 793 911 209