slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia sięna tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,49 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 389,3 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1998. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 827 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale (wnętrze można podzielić na 2 luksusowe apartamenty). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim wystylizowanym gustownie wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA: pokój/sypialnia;
NIŻSZA KONDYGNACJA: balkon + łazienka + 2 pokoje;
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: hol + pokój dzienny + aneks kuchenny;
KOLEJNA KONDYGNACJA: pokój + łazienka + sypialnia;
ZEROWA KONDYGNACJA: pokój dzienny + hol + kuchnia + balkon + widokowy taras + basen kąpielowy;
NAJNIŻSZA KONDYGNACJA: 2 garaże.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na Beskidy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu gór. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem gwarantująca nowym właścicielom życie na światowym poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów oraz agentów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27198)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl