slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 799 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 136,14 m2 powierzchni posadowiona na działce 300 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 869 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dbają: instalacja alarmowa, czujniki oraz antywłamaniowe drzwi. Komfort z kolei zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe + automatyczne rolety zewnętrzne (napęd znanej i renomowanej marki).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także pieczołowicie utrzymanym ogrodem ze słonecznym tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca wytwornym, stylowym i wysmakowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
na KONDYGNACJI 0: garaż + kotłownia + wc + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + wiatrołap;
na KONDYGNACJI 1: pralnia + garderoba + łazienka + 4 pokoje + hol + schody.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Polecam tę luksusową rezydencję do sprzedaży. Prezentacja i zakup luksusowej rezydencji przeprowadzana jest zawsze w obecności Agenta WGN. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu, a także złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Koszty leżące pod stronie kupującego to: 2% podatku PCC + taksa notarialna + wpisy do księgi wieczystej + opłaty sądowe + wynagrodzenie biura.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4010)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl