slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 250,8 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,099 mln zł (4 382 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 161 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie wygody, bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety) oraz zapewnia życie na europejskim poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w liczne technologie podnoszące komfort jej użytkowania. Mamy tutaj, dla przykładu, superszybki Internet na światłowodzie. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pokój + wc + pomieszczenia piwniczne + garaż + warsztat + pralnia;
KONDYGNACJA ZERO: wc + przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + taras;
KONDYGNACJA JEDEN: taras + łazienka + 4 sypialnie;
KONDYGNACJA DWA: łazienka + 2 pokoje + balkon + open space.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale (opcja powiększenia działki poprzez dzierżawę bądź wykup przylegającego terenu). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w pobliżu marketów, przedszkoli i szkół. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną i cichą.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (033-21)

Kontakt:
e-mail: szczecinzachod@wgn.pl