slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław

Rezydencja na sprzedaż Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1993 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 939 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,95 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 330 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 713 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją w topowej i poszukiwanej na rynku okolicy. Amatorzy aktywnego wypoczynku oraz spacerowicze docenią dwa pobliskie parki. Wokół również niezbędna do codziennego życia infrastruktura:
– przedszkola
– szkoły
– sklepy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana bogatym osobom, które szukają najwyższego komfortu, prestiżu, elegancji i licznych udogodnień. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM MINUS JEDEN: siłownia + sala gier + SPA
POZIOM ZERO: kuchnia + łazienka + jadalnia + taras + salon
POZIOM JEDEN: łazienka + garderoba + 3 sypialnie
POZIOM DWA: 2 pokoje + schowek.
Właściciele większej liczby pojazdów docenią 2-stanowiskowy garaż z dodatkowym przyłączem wody.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również fenomenalnym ogrodem z przepiękną roślinnością. Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16284)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl