slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2008 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 332 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 3,999 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 750 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 7 000 m2. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją malowniczą lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Do długiej listy zalet tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji warto dodać ciekawą, oryginalną bryłę budynku, a także kopertowy, wielospadowy dach i nowoczesny design wnętrza.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się zarówno do codziennego życia, jak i wypoczynku wśród zieleni. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM MINUS JEDEN: korytarz + pralnia + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + magazyn + garaż + pomieszczenie + schowek + pomieszczenie techniczne + pomieszczenie gospodarcze
POZIOM ZERO: sień + jadalnia + biblioteka + kuchnia + garderoba + korytarz + łazienka + hol/klatka schodowa + basen + spiżarnia + wc + gabinet + salon + hall wejściowy
POZIOM JEDEN: 2 hall + pokój dzienny + 3 garderoby + pokój kąpielowy + studio + antresola + wc + 3 łazienki + 2 pokoje + sypialnia + korytarz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w fantastycznej lokalizacji. Wisienką na torcie oferty jest na pewno prywatny basen o głębokości półtorej metra oraz dwufunkcyjna sauna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również przepięknie utrzymanym ogrodem, gdzie znajdziemy ponad 1000 nasadzeń ozdobnych krzewów oraz kilkadziesiąt drzew owocowych.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-155)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl